Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna
  • kontakt
  • Home
Double-click
Select to translate
 
Double-click
Select to translate

Wielkopolska Karta Rodziny

Gmina Kazimierz Biskupi w dniu 19.03.2018 roku przystąpiła do Programu „Wielkopolska Karta Rodziny”, który został przyjęty przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego 29 maja 2014 roku, Uchwałą Nr 4705/2014 i jest Programem działań na rzecz rodzin wielodzietnych z województwa wielkopolskiego. 

Komu przysługuje:
Adresatami działań w ramach Programu „Wielkopolska Karta Rodziny” są rodziny 3+. Wielkopolska Karta Rodziny przyznawana jest rodzicom/opiekunom prawnym dzieci prowadzących wspólne gospodarstwo domowe z minimum trojgiem dzieci i dzieciom w wieku do 18 roku życia lub 26 roku życia w przypadku kontynuowania nauki, a bez ograniczeń wiekowych w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. 

Oferta:
Wielkopolska Karta Rodziny zapewnia rodzinom wielodzietnym korzystanie na preferencyjnych warunkach z katalogu oferty, która jest dostępna na stronie: http://rops.poznan.pl/wielkopolska-karta-rodziny/partnerzy/

Wniosek:

Wniosek o wydanie Wielkopolskiej Karty Rodziny należy składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kazimierzu Biskupi, ul. Bielawy 1A, tel. 607-410-803.

wlkp

Dokumenty do pobrania:

1. WNIOSEK

2. OŚWIADCZENIE