Dzisiaj jest: 25 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Jakub, Krzysztof, Walentyna
  • kontakt
  • Home

AKTUALNOŚCI

Program "Rodzina 500+" i "Rodzinny Kapitał Opiekuńczy" - informacja z ZUS

500 plus_plakat_info_2022_2

Informacja o projekcie DROGOWSKAZ

Kryzysownik

W Kryzysowniku znajdą Państwo 10 sposobów dbania o siebie, pomysły dotyczące budowania relacji z dziećmi oraz krótkie wskazówki, jak rozpoznać sygnały nadchodzącego kryzysu psychicznego. Dowiedzą się Państwo również, w jaki sposób towarzyszyć osobie cierpiącej oraz gdzie zwrócić się o pomoc.

I link do pobrania pod tym: https://rops.poznan.pl/zdrowiepsychiczne/kryzysownik/

DIAGNOZA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH

Samorząd Gminy Kazimierz Biskupi, działając na podstawie: art. 17 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2020 r. poz. 1876 z późn. zm.) oraz art. 41 ust. 2 ustawy z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. z 2019 r. poz. 2277 z późn. zm.), przystąpił do opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiet:

-        „Problemy społeczne w opinii mieszkańców”

-        „Równość szans kobiet i mężczyzn”

Po wypełnieniu ankiety prosimy o jej wydrukowanie i dostarczenie bezpośrednio do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kazimierzu Biskupim ul. Bielawy 1A (skrzynka podawcza w siedzibie Ośrodka).

Zapraszamy zarazem do wskazania najważniejszych problemów i potrzeb społecznych mieszkańców Gminy Kazimierz Biskupi oraz zgłaszania pomysłów na ich  rozwiązanie.

Tworzony dokument będzie dotyczyć całej gminy. Wspólnie mamy szansę opracować plany strategiczne, których realizacja będzie miała znaczący wpływ na jakość i komfort życia mieszkańców gminy w najbliższych latach.

Pliki do pobrania:

Problemy społeczne w opinii mieszkańców

Równość szans kobiet i mężczyzn

Dobry Start

infografika